Main » Uudiste arhiiv

Giveaway 

Shadowkissed.net lehekülg korraldab väikse loosimise, kuna nad said oma facebooki lehele 1500 fänni täis. Loosisega liitumine lõppeb 23.juulil ning pead olema vajutanud ''Like''/''Meeldib'' nende facebooki fännilehel. Loosimises osalemseks peab täitma selle ankeedi ja loosi läheb Vampiiride Akadeemia raamat!


Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-14 | Vaatamisi: 757 | Kommentaare: 0

Väike intervjuu Aris Parentega 

Väike intervjuu Aris Parentega, kes valiti välja Bloodlines raamatu traileri jaoks. Ta võttis veidike aeg avabaks ja vastas mõningatele küsimustele.


Mida sa esimese asjana mõtlesid, kui sinuga võeti ühendust, et sa oma karakterit mängiks?
Ma oli ausalt öeldes hämmingus, et mind selle rolli jaoks valiti.

Mida sa arvad karakterist, kes sa mängid?
Ma armastan Dimitri lugu. Ma tunnen nagu ma saaksin ennast ühendada tema individuaalsuse ja üksildusega. Ja fakt, et ta on nii mõnelegi tuule alla teinud on lahe.

Kuidas oli selle traileri filmimine?
Traileri filmimine oli jube lahe. Kõik olid väga energilised ja positiivsed, mis on hea meeskonnale, et üritada kõige paremat.

Kas sa olid ennem trailerit kuulnud midagi Vampiiride Akadeemiast?
Jah, ma olen väga tuttav selle raamatu seeriaga.Richelle Mead on andekas autor.

Kas sa oleksid nõus mängima sama karakterit ka peagiilmuvas Vampiiride Akadeemia filmis?
Kui filmid lähevad produtseerimisele, siis ma kaalutlen tõsiselt ülesastumist.

Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-13 | Vaatamisi: 836 | Kommentaare: 0

Bloodlines raamatu traileri näitlejad 

Peagi hakatakse filmima Bloodlines raamatute jaosk trailerit ning selle jaosk on välja valitud Dimitri, Rose, Sydney, Adriani ja Jilli osatäitjad. Kas traileri jaoks välja valitud näitlejad vastavad sinu ettekujutustele?Rose - Paris Vas
Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-12 | Vaatamisi: 1085 | Kommentaare: 0

Vampiiride Akadeemia näitlejad? 

Vampiiride Akadeemia filmide näitlejate küsitlused on alanud. Küsitlusi viiakse läbi fasebooki fännilehel ja hetkel on võimalus hääletada Dimitri ja Rose näitlejate kohta. Kes sobib sinu arust nende rolli?


Lisaks hakkan ka lehel läbi viima küsitlusi seoses näitlejatega. Esimene küsitlus tuleb Lissa Dragomiri kohta!

Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-12 | Vaatamisi: 916 | Kommentaare: 0

The Golden Lily 

Richelle Mead tõi meieni täna üllatuse. Kuigi Bloodlines saaga teien raamat ''The Golden Lily'' antakse välja alles 2012 aasta Mais, siis raamatu esikaas avaldati täna.

 

Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-10 | Vaatamisi: 745 | Kommentaare: 0

Tüdrukute võimed 

MTV Hollywood Crush on koostanud listi oma lemmikutest omamoodi lahedadest naissoost karakteritest ja otseloomulikult on seal nimekirjas ka Rose.


Loomulikult me nimetame oma üleloomulike kangelannade listis ka 17-aastase dhampiir Rose Hathawayd. Tema kui oma parima sõbra Moroi Lissa Dragomiri kaitsija ta kohtub kuratlike Strigoidega justkui oleks see tema töö, sest no hästi, see ju ongi. Aga Rose ei ole meie nimekirjas ainult füüsilise enesekindluse tõttu, vaid ka tema karakteri tugevuse tõttu. 


Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-10 | Vaatamisi: 788 | Kommentaare: 0

Tegevus Vampiiride Akadeemias jätkub 

Nagu teada, siis Rose tegelaskujule on pühendatud kuus raamatut, kuid see ei tähenda, et tegevus Vampiiride Akadeemias lõpeks. Raamatute autor Richelle mead annab välja uue raamatusarja ''Bloodlines'', mille tegevustik keerleb Vampiiride Akadeemia ümber ning mõningad karakterid võivad olla samad.


''Bloodlines'' raamatud hakkavad keskenduma Sydnyle, kes oli inimesest alkeemik varasemates raamatutes. Nii, et Vampiiride Akadeemia fännid ei pea olema pettunud, et raamatusari lõppes.

Sydney veri on eriline. Seda sellepärast, et ta on alkeemik - üks grupp inimestest, kes on segatud maagiasse ning vampiiride ellu. Nad kaitsevad vampiiride saladust - ja inimeste elusid. Kuid viimasel kohtumisel vampiiridega tõmbas Sydney omale kaela suure jama seoses teiste alkeemikutega. Ja nüüd seoses sellega on tema tulevik liinil. 

Kui Sydney on oma voodis keset ööd, esimese asjana mõtleb , et teda ikka karistatakse selles eest, et tal oli dhampiir Rose Hathawayga keeruline liit. Kuid mis kulgeks palju hullemini.  Jill Dragomir - Moroi kuninganna Lissa Dragimiri õde -  on suures ohus ning Moroid peavad saatma ta peitu. Et vältida kodusõda kutsutakse Sydney üles kui Jilli kaitsja. Teda esitletakse kui Jilli toakaaslast inimeste õpilaskodus Palm Springis, Californias. Viimane asi,  mida Sydney tahab on süüdistus on sümpatiseerimises vampiiridega. Kuid nüüd ta peab ühega koos elama. 

Raamat ilmub ameerikas 23.augustil.

Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-10 | Vaatamisi: 994 | Kommentaare: 0

Vampiiride Akadeemia filmides Rose ei ole meessoost 

Pikemat aega juba käisid jutud, et filmides tahetakse Rose tegelaskuju asendada meessoost isikuga nimega Ron, kuid nüüd on lõplikult teada, et seda ei juhtu. 


Kui kinnituda allikale, siis sealt saab välja lugeda, et Vampiiride Akadeemia filmide plaan on üsna lähedane Richelle Meadi hästi müüvatele raamatutele. Allikas lisab:
'' Need filmid saavad olema lähedased raamatule. Need raamatud on lühemad kui ''Videviku'' raamatur, mis tähendab, et seda on kergem vaatajateni tuua ning on kergem raamatutel põhineda.''

Kui nüüd loogiliselt mõelda, siis Rose on lahe, sest ta on tüdruk. Kui ta tõepoolest peakski ta olema poiss nimeg Ron, siis muutuks see seeria tüüpiliseks, ning selle põnevus kaoks.

Hetkel produtsendid tegelevad filmiga. Nad otsivad sobivat kirjutajat filmile. Nii, et loodetavasti peagi me saame oma kauaoodatud filmi, mis oli mõnda aega suur võib-olla.

Lisaja: Dobrevic| Kuupäev: 2011-07-09 | Vaatamisi: 958 | Kommentaare: 0

« 1 2 ... 16 17 18

Logi sisse

Partnerid

Tsitaat

''You’re beautiful in battle. Like an avenging angel come to deliver the justice of heaven.'' - Dimitri Belikov

Kalender

«  Aprill 2024  »
PETKNRL
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Sõbrad

Teadetetahvel

200

Statistika


Kokku sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0